Voorzitter

Freddy Marlein

Freddy Marlein


Tel.: 059 80 00 63
Gsm.: 0475 81 84 34
Email: freddymarlein@skynet.be

Penningmeester

Elke Deschepper

Elke Deschepper


Tel.:
Gsm.: 0479 44 44 60
Email: elke_deschepper@hotmail.com

Bestuurslid Trainer

Verleure Paulien

Verleure Paulien


Tel.:
Gsm.: 0496 25 25 88
Email: verleure.paulien@gmail.com

Bestuurslid Hoofdtrainer

Marchand Bjorn

Marchand Bjorn


Tel.:
Gsm.: 0472 63 50 99
Email: marchand.bjorn@gmail.com

Secretaris Trainer

Loncke Stijn

Loncke Stijn


Tel.: 051 43 68 66
Gsm.: 0486 53 59 01
Email: stijn.loncke@petrusenpaulus.be

Bestuurslid

Rita Vanpraet

Rita Vanpraet


Tel.: 059 80 00 63
Gsm.:
Email: rita.vanpraet@gmail.com

Trainer - Niet bestuurslid

Roland Eyland

Roland Eyland


Tel.: 0475 84 16 68
Gsm.:
Email:

Trainer

Eline Christiaen

Eline Christiaen


Tel.:
Gsm.: 0493 49 0056
Email: christiaen.eline@hotmail.com

 

2017-11-10

Wedstrijd te Brugge op 19 november. Afgevaardigde Stijn (0486 53 59 01), bij afwezigheid zo vroeg mogelijk verwittigen aub. Gaat door te Interbad (Veltemweg 35), wedstrijd start om 14u, aanwezig vanaf 13 u.

2017-11-10

Schrijf nu in om deel te nemen aan de clubwedstrijd op 25 november. Deelname doorgeven aan Stijn. Trofee voor elke deelnemer, ideaal voor de allerkleinsten dus!

 
Copyright ©2017 - Vrije Zwemmers Oostende